Umawianie wizyt tel: (+48) 531 111 183

  COVID-19 zasady pracy gabinetu

   

  Zasady udzielania świadczeń medycznych

  w okresie pandemii Covid-19

  data aktualizacji: 21.06.2021

   

   1. Osoby z podwyższoną temperaturą ciała, kaszlem, dusznościami oraz innymi objawami Covid-19 oraz będące na kwarantannie lub izolacji,  nie mogą przebywać na terenie placówki. Pacjenci wymagający pilnej pomocy stomatologicznej proszone są o kontakt z infolinią NFZ tel: 800 190 590 (całodobowo) w celu wskazania placówki stomatologicznej dedykowanej do przyjmowania pacjentów z podejrzeniem zakażenia Covid-19.


     

   2. Każda osoba wchodząca na teren placówki ma obowiązek: zdezynfekować ręce, mieć zasłonięte drogi oddechowe (usta i nos) maseczką oraz poddać się pomiarowi temperatury ciała (termometr bezdotykowy).

     

   3. Pacjent wchodzący do gabinetu zabiegowego jest zobowiązany dodatkowo wypełnić ankietę Covid-19 (jeśli pierwsza wizyta w gabinecie) lub poinformować personel placówki o zmianach w wypełnionej wcześniej ankiecie jeśli dotyczą one ostatnich 14 dni.

     

   4. W placówce, poza personelem, mogą przebywać maksymalnie 4 osoby jednocześnie. W tym w poczekalni maksymalnie 2 osoby. W przypadku osób pełnoletnich, przyjmujemy tylko pacjenta. Jeśli pacjent jest niepełnoletni, może mu towarzyszyć jeden opiekun. Wejście opiekuna małoletniego do gabinetu zabiegowego może się odbyć tylko w wyjątkowych przypadkach- wszystkie decyzje w tym przypadku podejmuje lekarz przyjmujący.

      

   5. Prosimy o ograniczenie liczby rzeczy osobistych zabieranych na wizytę w naszej placówce. Odzież wierzchnia, nakrycia głowy, torebki, plecaki, siatki, telefony etc. nie mogą być wniesione do gabinetu zabiegowego. Muszą być pozostawione w ogólnodostępnej szafie w poczekalni.

     

   6. Rejestracja wizyty odbywa się wyłącznie telefonicznie. Wyjątkiem są rezerwacje dokonywane przez pacjentów lub opiekunów małoletnich bezpośrednio po wizycie podczas płatności w recepcji.

     

     

   7. Osoby przebywające w placówce medycznej są zobowiązane stosować się do zaleceń lekarza i personelu placówki medycznej. Wszystkie działania, które podejmujemy są nakierowane na wyeliminowanie ryzyka rozprzestrzeniania się wirusa Covid-19 przy zachowaniu wysokich standardów opieki stomatologicznej dla naszych pacjentów.

   

   

   

  Zapraszamy do zapoznania się

  z cennikiem leczenia w naszym gabinecie.

   

  iko1 iko2 iko3 iko4 iko5 iko6 iko7

  Pani Ortodontka, Gabinet ortodontyczno - stomatologiczny Warszawa, ul. Abrahama 12, Praga Południe, os. Gocław
  Joomla Extensions