Umawianie wizyt tel: (+48) 531 111 183

  COVID-19 zasady pracy gabinetu

   

  Zasady udzielania świadczeń medycznych

  w okresie pandemii Covid-19

  data aktualizacji: 06.10.2020

   

   1. Osoby z podwyższoną temperaturą ciała, kaszlem, dusznościami oraz innymi objawami Covid-19 nie mogą przebywać na terenie placówki. Pacjenci wymagający pilnej pomocy stomatologicznej proszone są o kontakt z infolinią NFZ tel: 800 190 590 (całodobowo) w celu wskazania placówki stomatologicznej dedykowanej do przyjmowania pacjentów z podejrzeniem zakażenia Covid-19.

     

   2. Każda osoba wchodząca na teren placówki ma obowiązek: poddać się pomiarowi temperatury ciała (termometr bezdotykowy), zdezynfekować ręce oraz mieć zasłonięte drogi oddechowe (usta i nos) maseczką.

     

   3. Pacjent wchodzący do gabinetu zabiegowego jest zobowiązany dodatkowo wypełnić ankietę Covid-19 oraz założyć rękawiczki jednorazowe na dłonie.

     

   4. W placówce, poza personelem, mogą przebywać maksymalnie 4 osoby jednocześnie. W przypadku osób pełnoletnich, przyjmujemy tylko pacjenta. Jeśli pacjent jest niepełnoletni, może mu towarzyszyć jeden opiekun. Wejście opiekuna małoletniego do gabinetu zabiegowego może się odbyć tylko w wyjątkowych przypadkach. Może mieć to miejsce wyłącznie przy zachowaniu środków ostrożności opisanych w punkcie 3. Wszystkie decyzje w tym przypadku podejmuje lekarz przyjmujący.

     

   5. Prosimy o ograniczenie liczby rzeczy osobistych zabieranych na wizytę w naszej placówce. Odzież wierzchnia, nakrycia głowy, torebki, plecaki, siatki, telefony etc. nie mogą być wniesione do gabinetu zabiegowego. Muszą być pozostawione w ogólnodostępnej szafie w poczekalni.

     

   6. Pacjentów oczekujących na wizytę prosimy o pozostanie na zewnątrz placówki do czasu zaproszenia przez pracownika recepcji.

     

   7. Rejestracja wizyty odbywa się wyłącznie telefonicznie. Wyjątkiem są rezerwacje dokonywane przez pacjentów lub opiekunów małoletnich bezpośrednio po wizycie podczas płatności w recepcji.

     

   8. Toaleta jest dostępna wyłącznie dla osób przebywających w placówce, w ograniczonym zakresie. Prosimy o korzystanie tylko jeśli to niezbędnie konieczne.

     

   9. Osoby przebywające w placówce medycznej są zobowiązane stosować się do zaleceń lekarza i personelu placówki medycznej. Wszystkie działania, które podejmujemy są nakierowane na wyeliminowanie ryzyka rozprzestrzeniania się wirusa Covid-19 przy zachowaniu wysokich standardów opieki stomatologicznej dla naszych pacjentów.

   

   

   

  Zapraszamy do zapoznania się

  z cennikiem leczenia w naszym gabinecie.

   

  iko1 iko2 iko3 iko4 iko5 iko6 iko7

  Pani Ortodontka, Gabinet ortodontyczno - stomatologiczny Warszawa, ul. Abrahama 12, Praga Południe, os. Gocław
  Joomla Extensions