Umawianie wizyt tel: (+48) 531 111 183

  Witamy w gabinecie stomatologii rodzinnej Pani Ortodontka

  Dentysta, Stomatolog, Chirurg, Implanty, Ortodonta Warszawa - Praga Południe, Gocław

  Specjalizujemy się w leczeniu wad zgryzu pacjentów ze wszystkich grup wiekowych. Dużą satysfakcję sprawia nam leczenie dzieci. Wierzymy, że ortodoncja wymaga podejścia kompleksowego (holistycznego) do leczenia stomatologicznego, dlatego w naszym gabinecie, oferujemy pacjentom pełen zakres usług w zakresie stomatologii zachowawczej, dziecięcej, estetycznej, endodoncji, chirurgii, implantologii i oczywiście ortodoncji. Do leczenia trudnych przypadków endodontycznych i chirurgicznych wykorzystujemy mikroskop stomatologiczny. Gabinet jest wyposażony w zaawansowany system RTG z cyfrową prezentacją wyników prześwietleń zębów. 

  Nasze atuty to: wysokie kompetencje naszego zespołu lekarzy dentystów, nowoczesne techniki leczenia, najnowszy sprzęt oraz rozsądne ceny zabiegów. Oferujemy szereg udogodnień dla pacjentów oczekujących na wizytę u lekarza stomatologa: kącik dla dzieci, bezprzewodowy dostęp do internetu, nagłośnienie, klimatyzację, czytelnię a cały lokal jest przygotowany do obsługi pacjentów niepełnosprawnych.  
  Staraliśmy się stworzyć gabinet stomatologiczny, do którego będziesz chciał wrócić.

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową, na której znajdziesz wiele ciekawych informacji o naszych usługach stomatologicznych, cennik, galerie, poznasz nasz zespół lekarzy dentystów. Zapraszamy do zakładki "Aktualności" gdzie zawsze na bieżąco przedstawiamy nasze promocje na usługi stomatologiczne.

  Nasz gabinet stomatologiczny znajduje się na Warszawskiej Pradze (os. Gocław), ale serdecznie zachęcamy do odwiedzenia naszej placówki pacjentów z całej Warszawy i okolic.

  Zapraszamy!

  Nasz zespół

  Poznaj zespół naszych lekarzy, specjalistów, którzy dokładają wszelkich starań aby każdy Pacjent wyszedł od nas z uśmiechem na twarzy.                                  

  Poznaj nas

   

  Nasze usługi

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz cennikiem. Lista aktualnych promocji znajduje się na naszej stronie w zakładce Aktualności oraz na Facebook'u.

  Sprawdź usługi

  Dla pacjenta

  Udostępniliśmy dla Państwa rejstrację on-line. Jest to interaktywny system, który umożliwia wyszukanie wolnego terminu na wizytę w naszym gabinecie oraz dokonanie rejestracji.

  Zarejestruj się

  iko1 iko2 iko3 iko4 iko5 iko6 iko7

  Pani Ortodontka, Gabinet ortodontyczno - stomatologiczny Warszawa, ul. Abrahama 12, Praga Południe, os. Gocław
  Joomla Extensions