Umawianie wizyt tel: (+48) 531 111 183

  Beata Witecka- Durka

  Lekarz dentysta

  BeataWitecka lekarz dentysta PaniOrtodontka Warszawa

  Jestem absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

  Po ukończeniu studiów odbyłam staż podyplomowy w Mazowieckim Centrum Stomatologii w Warszawie.

  W gabinecie Pani Ortodontka, wykonuję zabiegi z zakresu stomatologi zachowawczej, endodoncji (leczenie kanałowe zęba) oraz stomatologii estetycznej.

  Przyjmuję pacjentów dorosłych oraz dzieci. Praca z najmłodszymi pacjentami, sprawia mi wiele satysfakcji; staram się zawsze, aby wizyty stomatologiczne, były dla nich mile zapamiętaną przygodą. Pacjentom szczególnie obawiającym się wizyty w gabinecie stomatologicznym proponuję zabiegi w sedacji wziewnej, która znacznie ogranicza lub zupełnie eliminuje stres pacjenta związany z pobytem w gabinecie.

  Dokładam wszelkich starań, aby wizyta przebiegała w pozytywnej atmosferze współpracy, koniecznej do osiągnięcia efektu leczniczego. Komfort pacjenta oraz zadowolenie z pięknego uśmiechu jest dla mnie źródłem satysfakcji zawodowej.

  Stale doskonalę swoje umiejętności, uczestnicząc w specjalistycznych szkoleniach i konferencjach tematycznych w celu zapewnienia wysokiego poziomu usług stomatologicznych, przy wykorzystaniu najnowszych materiałów oraz sprawdzonych; skutecznych metod leczenia.


   

   Zapisz się na wizytę online!

  powrót do Zespół

   

  Nasz zespół

  Poznaj zespół naszych lekarzy, specjalistów, którzy dokładają wszelkich starań aby każdy Pacjent wyszedł od nas z uśmiechem na twarzy.                                  

  Poznaj nas

   

  Nasze usługi

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz cennikiem. Lista aktualnych promocji znajduje się na naszej stronie w zakładce Aktualności oraz na Facebook'u.

  Sprawdź usługi

  Dla pacjenta

  Udostępniliśmy dla Państwa rejstrację on-line. Jest to interaktywny system, który umożliwia wyszukanie wolnego terminu na wizytę w naszym gabinecie oraz dokonanie rejestracji.

  Zarejestruj się

  iko1 iko2 iko3 iko4 iko5 iko6 iko7

  Pani Ortodontka, Gabinet ortodontyczno - stomatologiczny Warszawa, ul. Abrahama 12, Praga Południe, os. Gocław
  Joomla Extensions