Umawianie wizyt tel: (+48) 531 111 183

  Implanty zębów w gabinecie Pani Ortodontka!

  implanty starsiZapraszamy do nas na uzupełnianie braków zębowych metodą implantacji!

  W trosce o naszych Pacjentów oraz w celu zapewnienia kompleksowej obsługi medycznej w szerokim zakresie stomatologii, z radością informujemy, że oferta naszego gabinetu stomatologicznego poszerzyła się o zabiegi wszczepiania implantów zębowych. Proponujemy Państwu nowoczesną metodę odtwarzania brakujących zębów po zabiegach ekstrakcji. Jest to sprawdzona przez tysiące stomatologów na świecie, bezpieczna metoda, która pozwala na estetyczne odtworzenie naturalnej funkcji utraconego zęba poprzez stworzenie doskonałej, niezwykle trwałej, bazy dla prac protetycznych: koron i mostów porcelanowych. W przypadku utraty pojedynczego zęba (w wyniku urazu lub wrodzonego braku zawiązka zęba), wprowadzenie implantu pozwala na uniknięcie szlifowania zdrowych zębów sąsiednich i znacznie redukuje zakres prac protetycznych. U pacjentów starszych, z rozległymi brakami zębów, implanty umożliwiają idealną stabilizację protez, a czasem nawet zastąpienie ich dużo wygodniejszym w użytkowaniu, uzupełnieniem protetycznym na stałe zamocowanym do implantów.

  W przypadku rozległych zaników tkanek koniecznych do wykonania implantacji, wykonujemy również zabiegi towarzyszące takie jak:  rekonstrukcje kości, poszerzenia wyrostka zębodołowego z użyciem biomateriałów kościotwórczych oraz podniesienia dna zatoki szczękowej.

  Więcej o leczeniu implantologicznym w naszym gabinecie znajdziesz tutaj

  Zapraszam do zapisów na konsultacje dotyczące implantów zębów,  tel: 531 111 183, przyjmuje specjalista chirurg, dr Michał Karpiński.

  Pani Ortodontka

  iko1 iko2 iko3 iko4 iko5 iko6 iko7

  Pani Ortodontka, Gabinet ortodontyczno - stomatologiczny Warszawa, ul. Abrahama 12, Praga Południe, os. Gocław
  Joomla Extensions